Dlaczego warto postawić na laptopy Dell w zastosowaniach biznesowych?

Dlaczego warto postawić na laptopy Dell w zastosowaniach biznesowych?

Marka Dell już od kilkudziesięciu lat z powodzeniem wspiera firmy, dostarczając nowoczesnych, skutecznych i wydajnych rozwiązań w zakresie sprzętu komputerowego. Na szczególną uwagę zasługują tu laptopy Dell, których konstrukcja i parametry sprawdzają się w niemal każdym biznesowym scenariuszu. Co cechuje sprawdzone serie biznesowe notebooków Dell Latitude, XPS czy Vostro? Dlaczego warto sięgnąć po sprzęt tej marki?

Sprzęt idealny do zastosowań biurowych – laptopy Dell Vostro

Linia laptopów Dell Vostro została stworzona dla zastosowań biurowych, firm oraz instytucji. Uwzględnia całkiem dobrą mobilność, kompaktowy design i dopasowaną do potrzeb wydajność. Laptopy Dell Vostro można nabyć w stosunkowo przystępnych cenach, a ich specyfikacje spełniają większość wymagań do pracy w biurze. Będą także dobre przy pracy zdalnej.

W serii biznesowego sprzętu Dell Latitude można znaleźć wydajne i kompaktowe konstrukcje o przekątnej ekranu 13,3, 14 oraz 15,6 cali

Oczywiście wśród komputerów z serii Dell Vostro można znaleźć także konfiguracje spełniające wysokie wymagania. To propozycje takie jak Vostro 5320 na procesorze Intel 12. generacji czy Vostro 5620 z dużym, 16-calowym ekranem. Możliwość dobrania komputera z procesorem i5 czy i7, pojemną i szybką pamięcią DDR4, przestronnym i zapewniającym doskonałą sprawność dyskiem SSD oraz kartą graficzną Intel lub NVIDIA® GeForce RTX sprawia, że sprzęt staje się wyjątkowo wydajnym rozwiązaniem.

Tablety i notebooki biznesowe Dell Latitude

W serii biznesowego sprzętu Dell Latitude można znaleźć wydajne i kompaktowe konstrukcje o przekątnej ekranu 13,3, 14 oraz 15,6 cali. To także laptopy Dell typu 2 w 1, sprawdzające się idealnie do prezentacji czy pracy w terenie. Komputery bazują na nowoczesnych procesorach Intel 11 oraz 12 generacji, o dopasowanej do potrzeb i budżetu wydajności. W serii tej zastosowane są liczne udogodnienia, dostępne w zależności od modelu:

 • podświetlana klawiatura,
 • czytnik linii papilarnej,
 • odrębna klawiatura numeryczna,
 • ekran dotykowy,
 • technologia WiFi 6,
 • rozdzielczość WQXGA (2560X1600).

Laptopy wyposażone są w standardzie w dyski SSD, szybką pamięć operacyjną RAM DDR4, zintegrowaną lub dodatkową grafikę Intel Iris albo UHD. Wybrane laptopy Dell mogą oferować także wygodne wsparcie w razie usterek i awarii, niewiążące się z koniecznością wysyłki sprzętu.

W serii biznesowego sprzętu Dell Latitude można znaleźć wydajne i kompaktowe konstrukcje o przekątnej ekranu 13,3, 14 oraz 15,6 cali

Gdy w firmie kluczowa jest wydajność – laptopy Dell XPS

Ważną częścią oferty notebooków Dell dla firmy jest sprzęt z linii XPS. To laptopy Dell, a także konstrukcje 2w1, w których duży nacisk kładziony jest na optymalną wydajność i wyśrubowane parametry. Dzięki temu mogą sprawdzić się w specyficznych zastosowaniach. To zarówno ultramobilne i lekkie modele, takie jak Dell XPS 13 Laptop, 13 Plus czy 2w1, jak i większe 15, a nawet 17 cali. Mogą być wyposażone w:

  • procesory Intel Core 12 generacji, w tym serie i9 oraz i9 K, wielordzeniowe,
  • nawet 64GB pamięci RAM DDR5,
  • nawet 2 TB SSD,
  • ekrany OLED 3,5K, UHD+, także dotykowe, InfinityEdge,
  • karty graficzne z serii NVIDIA® GeForce RTX™ czy Intel® Iris® Xe,
  • wydajną baterię dającą kompaktowe rozmiary i długi czas pracy,
  • inteligentną kamerę,
  • podświetlaną klawiaturę,
  • czytnik linii papilarnych,
  • wsparcie Premium Dell.

Świadomy wybór laptopa Dell XPS sprawia, że użytkownik biznesowy bez względu na miejsce pracy zachowuje pełną potrzebną wydajność, a produktywność może być w pełni zachowana.

Co sprawia, że firmy sięgają po rozwiązania marki Dell?

Amerykańska firma Dell bazuje na blisko czterdziestoletnim doświadczeniu na rynku komputerów. Zajmuje się nie tylko dostarczaniem sprzętu, ale także indywidualnie konfigurowanych rozwiązań, serwisem, wsparciem technicznym. Zapewnia między innymi wsparcie biznesowe Dell Business Support, czy też wygodny system gwarancyjny. Same laptopy Dell od lat znane są z wysokiej niezawodności, a także zastosowania nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań i implementacji. Dedykowane zastosowaniom biznesowym serie notebooków Latitude, Vostro, a także wysoko wydajne laptopy Dell XPS cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników nawet o wyjątkowo wygórowanych wymaganiach.