Mobilne stacje robocze Dell Precision

Mobilne stacje robocze Dell Precision

W XXI wieku wiele osób pracuje w ruchu. Niektórzy z nich to zapracowani dyrektorzy lub ludzie biznesu, którzy muszą wykonywać wiele zadań jednocześnie. W związku z tym potrzebują oni mobilnych stacji roboczych, które są wystarczająco szybkie i wydajne, aby w krótkim czasie poradzić sobie ze złożonymi zadaniami. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie kilku producentów wprowadziło mobilne stacje robocze, które spełniają te wymagania.

Profesjonaliści mogą teraz wybierać z szerokiej gamy mobilnych stacji roboczych w zależności od ich wymagań i budżetu. Tego rodzaju urządzenia to między innymi mobilne stacji robocze Dell Precision.

Mobilne stacje robocze Dell Precision

Mobilne stacje robocze Dell Precision są idealne dla profesjonalistów, którzy muszą pracować w podróży. Urządzenia te są kompaktowe, lekkie i łatwe do przetransportowania w dowolne miejsce w każdej chwili. Zwykle wyglądają jak laptopy z dodatkowym miejscem do przechowywania w etui ochronnym. Użytkownicy mogą łączyć się z systemem przez Bluetooth lub przez stację dokującą podczas postoju.

Mobilne stacje robocze Dell Precision oferują różne modele- na przykład wytrzymałe wersje dla pracowników budowlanych, lekarzy itp. Większość modeli zawiera bezprzewodowe klawiatury i myszy Bluetooth, które zapewniają bezproblemową produktywność w podróży.

Dell oferuje szeroki wybór przenośnych stacji roboczych i laptopów, które spełniają profesjonalne potrzeby. Oprócz opcji zasilania, konstrukcji i pamięci masowej użytkownicy mogą wybierać między wzmocnionymi modelami a eleganckimi systemami all-in-one w zależności od swoich preferencji. Modele z obu serii są wyposażone w duże ekrany dotykowe, wydajne karty graficzne i mnóstwo wewnętrznej pamięci masowej. Wzmocniony model z procesorem Intel Core i5 kosztuje 1099 USD, podczas gdy system typu „wszystko w jednym” z procesorem AMD FX-8320 kosztuje 899,3 USD.

Przykłady mobilnych stacji Dell Precision

Mobilne stacje robocze Precision zostały stworzone z myślą o ułatwieniu pracy twórczej dzięki oprogramowaniu Dell Optimizer for Precision, możliwościom sztucznej inteligencji, rzeczywistości wirtualnej, a także wydajnym procesorom Intel Xeon

I tak na przykład mobilna stacja robocza Precision 7560 to bardzo wydajna jednostka robocza 15-calowa ze sztuczną inteligencją. Posiada procesory Intel Core 11 generacji lub Xeon. Tego rodzaju model został również wyposażony w profesjonalną kartą graficzną NVIDIA, a także program Dell Optimizer for Precision.

Mobilna stacja robocza Precision 5560 to bardzo cienka stacja z 15-calowym ekranem. Posiada najnowszej generacji innowacyjny procesory Intel Core oraz Xeon, grafikę NVIDIA. Pamięć w takim urządzeniu może mieć aż 64 GB, 2 x 32 GB, DDR4, 3200 MHz, z funkcją ECC. Jednostka ta ma możliwość współpracy z samoszyfrującym dyskiem SSD o pojemności 1 TB.

Precision 7760 to mobilna stacja robocza od Dell, mająca 17-calowym ekranem oraz nowoczesną technologią sztucznej inteligencji. Wyposażona również jak powyższe jednostki w procesory Intel Core lub Xeon najnowszej generacji, profesjonalną grafikę NVIDIA a także Dell Optimizer for Precision. Posiada oprogramowanie zabezpieczające oMcAfee Small Business Security, klawiaturę QWERTY z białym podświetleniem, 10 klawiszy numerycznych, które są odporne na zalanie. Ma też klawisze multimedialne oraz wyspowe.

Zalety stosowania mobilnych stacji roboczych Dell Precision

Mobilne stacje robocze Precision zostały stworzone z myślą o ułatwieniu pracy twórczej dzięki oprogramowaniu Dell Optimizer for Precision, możliwościom sztucznej inteligencji, rzeczywistości wirtualnej, a także wydajnym procesorom Intel Xeon.

Mobilne stacje robocze firmy Dell są dostępne w cenie wyższej niż laptopy. To sprawia, że są idealne dla profesjonalistów, którzy potrzebują wydajnych systemów komputerowych. Większość modeli zapewnia wystarczającą moc, aby uruchamiać wymagające aplikacje, takie jak Photoshop, bez spowalniania z powodu niewystarczającej mocy obliczeniowej lub pojemności pamięci RAM.

Stacje robocze Dell Precision – Podsumowanie

Mobilne stacje robocze Dell Precision zapewniają wystarczającą moc dla profesjonalistów, którzy potrzebują jej w podróży, bez nadmiernego ograniczania funkcjonalności w dany proces. W związku z tym nie brakuje opcji, jeśli chodzi o zakup jednego z tych urządzeń, aby uzyskać maksymalną wydajność w dzisiejszym świecie zawodowym!

.